Zasady rezerwacji

Jak dokonać rezerwacji?


Rezerwację domków można zrealizować na dwa sposoby:


W CELU REZERWACJI DOMKÓW ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z FORMULARZA PRZYGOTOWANEGO NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. JEST TO NAJBARDZIEJ WYGODNA I NAJSZYBSZA FORMA REZERWACJI DOMKÓW W NASZYM OŚRODKU.


Rezerwacja poprzez formularz WWW


 1. Należy wejść na stronę www.umariana.pl/menu/rezerwacja.html (sekcja Rezerwacja) i wypełnić formularz. Po wypełnieniu formularza należy kliknąć przycisk "Rezerwuj". Można również wybrać przycisk "Sprawdź cenę", co spowoduje wyświetlenie całkowitego kosztu wynajmu domku, który Państwo wybrali.
 2. Po prawidłowym wypełnieniu formularza i wybraniu przycisku "Rezerwuj" otworzy się strona internetowa naszego ośrodka i zostanie wyświetlona informacja, że na podany adres e-mail została wysłana wiadomość z prośbą o potwierdzenie rezerwacji. Wiadomość powinna dotrzeć do Państwa po kilku minutach. Proszę zapoznać się z treścią tej wiadomości i potwierdzić chęć dokonania rezerwacji poprzez kliknięcie odpowiedniego odnośnika zamieszczonego w wiadomości. Potwierdzenie musi zostać wykonane najpóźniej 24 godziny po otrzymaniu niniejszej wiadomości. Jeśli przez przypadek podadzą Państwo nieprawidłowy adres e-mail, to wówczas nie otrzymają Państwo wiadomości e-mail z naszego serwisu. Wówczas należy ponownie wypełnić formularz.
 3. Po wykonaniu potwierdzenia otworzy się strona internetowa naszego ośrodka i zostanie wyświetlona informacja o potwierdzeniu rezerwacji. Po upływie kilku minut otrzymają Państwo kolejną wiadomość e-mail, w której znajduje się opis dalszych kroków dotyczących zakończenia procesu rezerwacji domków.
 4. Kolejnym krokiem jest uiszczenie przedpłaty zgodnie z opisem zawartym w wiadomości e-mail. Po zaksięgowaniu przedpłaty na naszym koncie bankowym otrzymają Państwo wiadomość e-mail z informacją o zakończeniu procesu rezerwacji domków. Dodatkowo do wiadomości zostanie załączony dokument w formacie "pdf", który stanowi potwierdzenie dokończenia procesu rezerwacji domków. Dokument ten należy wydrukować i po przybyciu do ośrodka przedstawić administratorowi. Na naszej stronie internetowej w terminarzu pojawi się wpis odzwierciedlający Państwa rezerwację (są to inicjały osoby rezerwującej).

Rezerwacja poprzez kontakt telefoniczny


 1. W celu wykonania rezerwacji przez telefon należy zadzwonić do naszego ośrodka pod numer (+48) 604-669-930. Zostaną Państwo poproszeni o podanie następujących danych:
  • imię i nazwisko
  • adres korespondencyjny
  • telefon kontaktowy
  • adres e-mail
  • dane dotyczące rezerwowanego domku
 2. Zostanie Państwu udzielona informacja o kosztach wynajmu i o wysokości zaliczki, którą należy uiścić w ciągu 3 dni roboczych od daty dokonania rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zaliczki rezerwacja zostanie anulowana.

  Dane do wykonania przelewu zaliczki:
  Hanna Krysiak
  os. Kazimierza Wielkiego 78
  62-200 Gniezno
  50-1020-5558-1111-1164-0680-0051

  Tytuł przelewu: "Przedpłata - imię i nazwisko, nr telefonu kontaktowego, adres e-mail".


  Dane dodatkowe dla przelewów międzynarodowych:
  IBAN - PL50102055581111116406800051
  SWIFT - BPKOPLPW

  BRAK DANYCH OSOBOWYCH I DANYCH KONTAKTOWYCH W TYTULE PRZELEWU NALEŻNOŚCI ZA REZERWACJĘ MOŻE SPOWODOWAĆ PROBLEMY Z IDENTYFIKACJĄ OSOBY REZERWUJĄCEJ, CO Z KOLEI PROWADZI DO NIEMOŻNOŚCI WYKONANIA REZERWACJI.

 3. Po otrzymaniu zaliczki w terminarzu zamieszczonym na naszej stronie pojawi się wpis odzwierciedlający Państwa rezerwację (są to inicjały osoby rezerwującej). Na Państwa życzenie możemy wysłać Państwu potwierdzenie wykonania rezerwacji domków w formie papierowej.

Warunki ogólne wynajmu domków


 1. Opłata za wynajem jednego domku jest zróżnicowana w zależności od terminu i od rodzaju domku.
 2. Informacje o kosztach wynajęcia poszczególnych domków dostępne są w sekcji Cennik.
 3. Przy rezerwacji wymagane jest uiszczenie zaliczki w wysokości 40% całej należności za wynajem. Należy ją uiścić w ciągu 3 dni roboczych od daty dokonania rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zaliczki rezerwacja zostanie anulowana. Po otrzymaniu zaliczki w terminarzu zamieszczonym na naszej stronie pojawi się wpis odzwierciedlający Państwa rezerwację (są to inicjały osoby rezerwującej).
 4. Jeśli wyrażą Państwo chęć wynajmu domku dla większej liczby osób zapewniamy możliwość dostawienia jednego lub dwóch łóżek, w zależności od ilości dostępnego miejsca w domku. Pobyt każdej kolejnej osoby (z wyjątkiem dzieci do lat trzech włącznie) wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 20 zł za dobę.
 5. Po przyjeździe do ośrodka osoba, na którą została wykonana rezerwacja, jest zobowiązana do zarejestrowania się u administratora ośrodka i wpłacenia reszty należności za wynajem domku. W celu rejestracji należy okazać dowód osobisty. Wówczas zostaną wydane klucze do wynajętego domku. Są one wydawane od godziny 14:00 pierwszego dnia pobytu. Domek musi być zdany ostatniego dnia pobytu do godziny 12:00.
 6. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.
 7. Dobę pobytu liczymy od godziny 14:00 do godziny 14:00 dnia następnego.